Programmateam

marjolein biermans

Marjolein Biermans

marjolein.biermans@gezondeschool.nl
06 - 52 44 75 40

Beleidsadviseur

Egon Compter

Egon Compter

egon.compter@rivm.nl
06 - 31 14 23 76

Projectleider Digitale ondersteuning

 

merel hendriks

Merel Hendriks

m.hendriks@mboraad.nl 
06 - 52 28 33 00

Projectleider Stimuleringsregeling Gezonde Relaties & Seksualiteit

Hermien Jacobs

Hermien Jacobs

hermienjacobs@povosi.nl
06 - 23 70 00 04

Projectleider namens PO-Raad

marije van koperen

Marije van Koperen

marije.van.koperen@rivm.nl
06 – 50 05 17 96             

Projectleider Monitoring en evaluatie         

vivian kruitwagen

Vivian Kruitwagen

vivian.kruitwagen@rivm.nl
06 – 21 49 44 32     

Projectleider Onderhoud en doorontwikkeling aanpak

iris kummeling

Iris Kummeling

iris.kummeling@gezondeschool.nl
06 - 40 57 47 27

Programmamanager

 

 

Sabine Neppelenbroek

Sabine Neppelenbroek

sneppelenbroek@ggdghor.nl
06 – 40 99 03 02

Projectleider Stimuleringsprogramma

manon van der pol

Manon van der Pol

m.vanderpol@mboraad.nl 
06 – 28 14 71 65

Projectleider Ondersteuningsaanbod

 

natascha ponsioen

Natascha Ponsioen

n.ponsioen@mboraad.nl
06 – 53 85 82 78

Beleidsadviseur Vitaal MBO

Michala Schonenberger

Michaela Schönenberger

mschonenberger@ggdghor.nl 
06 – 36 17 29 73

Projectleider Vignet / Subsidieregeling watertappunten

Martijn Sobels

Martijn Sobels

martijn.sobels@gezondeschool.nl
06 - 20 13 34 92

Manager communicatie

Boukje van Vlokhoven

Boukje van Vlokhoven

boukjevanvlokhoven@vo-raad.nl
030 - 232 48 00 / 06 - 10 16 27 11

Projectleider Deskundigheidsbevordering

Medewerkers

Thea Aartsma

Thea Aartsma

t.aartsma@ggdghor.nl
06-36 49 99 87

Informatiespecialist

Lise Albers

Lise Albers

lise.albers@rivm.nl
030 -27 4 42 03

Projectmedewerker

Karen Arentsen

Karen Arentsen

karentsen@ggdghor.nl
06-40 23 25 62

Projectmedewerker Vignet

Lotte Bakker

Lotte Bakker

lotte.bakker@rivm.nl
06 - 31 11 56 35

Medewerker Gezonde School, Kwaliteit interventies

Estella Beek

Estella Beek

ebeek@ggdghor.nl

06-36 24 39 20

Communicatieadviseur

Olivia Bertrand

Olivia Bertrand

olivia.bertrand@rivm.nl
06 - 50 05 17 99

Communicatiemedewerker

Fabienne Boonstra

Fabienne Boonstra

Fboonstra@ggdghor.nl
06 - 40 74 62 32

Projectmedewerker

Petra van der Busse

Petra van der Busse

p.vanderbusse@mboraad.nl
06 - 86 88 03 52

Projectmedewerker Ondersteuningsaanbod

Angela van Dam

Angela van Dam

avandam@ggdghor.nl
06 - 40 27 88 22

Project-assistent

Lianne Duijs

Lianne Duijs

lduijs@ggdghor.nl
06 - 40 00 38 07

Projectmedewerker

Lieke van Duin

Lieke van Duin

lieke.van.duin@rivm.nl
06 - 50 17 86 32

Projectmedewerker Gezonde School-aanpak en Monitoring en evaluatie

Irma Evenhuis

Irma Evenhuis

irma.evenhuis@rivm.nl

06 - 31 11 56 26

Projectmedewerker Gezonde School-aanpak

Claudie Grgic

Claudie Grgic
c.grgic@poraad.nl

06 - 83 82 37 57

Beleidsadviseur namens PO-Raad

Odile van Iersel

Odile van Iersel

odile.van.iersel@rivm.nl
030 – 274 85 44

Communicatiemedewerker

Marjolein de Jong

Marjolein de Jong
E-mail: Marjolein.de.Jong@rivm.nl
Tel: 030 - 274
44 42

Medewerker Monitoring Gezonde School

Patty Krijgsman

Patty Krijgsman

p.krijgsman@poraad.nl
06-82 57 04 27


Projectmedewerker deskundigheidsbevordering

Glynis Kromopawiro

Glynis Kromopawiro

Glynis.Kromopawiro@rivm.nl
06 - 50 19 38 82

Redacteur

Marlies Mast

Marlies Mast

m.mast@mboraad.nl
06 - 86 83 31 91

Projectmedewerker

Roos Robbesom

Roos Robbesom

rrobbesom@ggdghor.nl
06-34 53 34 60


Programma assistente

Cindy van Rooijen

Cindy van Rooijen

c.vanrooijen@mboraad.nl
0348 - 75 35 21

Projectmedewerker Stimuleringsregeling Fit, Veilig en Gezond Werken

Marissa van der Valk

Marissa van der Valk

m.vandervalk@mboraad.nl
0348 - 75 35 42


Communicatiemedewerker

rachel van wijngaarden

Rachel van Wijngaarden

rachel.van.wijngaarden@gezondeschool.nl
06 - 40 21 59 78 / 030 - 252 30 04

Projectmedewerker

 

Karin Zambeek

Karin Zambeek

kzambeek@ggdghor.nl
06-3649 9628


Projectassistent