Programmaleider

Arianne Westhuis 
E-mail: arianne.westhuis@gezondeschool.nl
Tel: 06-36342762

Programma-assistent

Rachel van Wijngaarden 
E-mail: rachel.van.wijngaarden@gezondeschool.nl
Tel: 06-0640215978

Projectleider namens POprimair onderwijs -Raad

Anneke Risselada wordt tijdens haar zwangerschapsverlof vervangen
door Boukje van Vlokhoven

Projectleider Ondersteuningsaanbod

Natascha Ponsioen
E-mail: n.ponsioen@mboraad.nl
tel: 06-53858278

Projectleider Vignet

Esther Slinkman 
E-mail: eslinkman@ggdghor.nl
tel: 06-36519068

Projectleider Communicatie

Martijn Sobels
E-mail: martijn.sobels@gezondeschool.nl
Tel: 06-20133492

Projectleider Onderhoud en doorontwikkeling aanpak

Vivian Kruitwagen
E-mail: vivian.kruitwagen@rivm.nl
Tel: 030-2744393 / 06-21494432
Met verlof tot medio aug 2019 
Vervangster: Karin Spijkers, e-mail: Karin.spijkers@rivm.nl          

Projectleider Digitale ondersteuning

Ragna Opten 
E-mail: ragna.opten@rivm.nl
Tel: 06-23070331

Projectleider Monitoring en evaluatie

Marije van Koperen
E-mail: marije.van.koperen@rivm.nl
Tel: 030 - 2744029
Mobiel: 06 - 50051796                        

 

Bekijk de overige medewerkers van het programma Gezonde School.

Fotografie: Rogier Bos.